ПРО ПРЕМІЮВАННЯ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ШКІЛ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО

Депутатам Тернопільської обласної ради

Учні: ілюстративне фото / soroka.ternopil.ua

За ініціативи Інституту модернізації суспільства 29 березня 2018 р. на сайті Тернопільської обласної ради зареєстровано петицію про Преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини http://petition.te-rada.org/petition/4 Проте через складнощі реєстрації для голосування зібрати 500 підписів у підтримку петиції практично нереально. Ось такі характеристики люди зробили сайту петицій:

  • "але вони замутили...";
  • "Це якись триндець. То що там сайт ЦРУ? То ще тре зрозуміти як зареєструватися. Жах.!"
  • "хвилин 10 ходила кругами щоб пройти реєстрацію";
  • "Я в шоці, пентагон певно легше зламати".

Саме тому на підставі ст.21 ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад" просимо звернутися до голови Тернопільської обласної ради із депутатським запитом:

1. Про відзначення одноразовими грошовими преміями випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області у розмірі 2 тис. грн, якщо результат з одного предмета ЗНО у 2018 році становить 200 балів, 10 тис. грн, якщо результати з двох предметів ЗНО - 400 балів та 20 тис. грн , якщо учень склав на 200 балів три предмети ЗНО.

2. Преміювати вчителів-предметників, які навчали у випускному класі учнів, що здобули 200 балів на ЗНО.

3. Запровадити стипендію Тернопільської обласної ради у розмірі 1000 грн для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які складуть ЗНО на 200 балів та продовжать навчання на стаціонарній формі в одному із закладів вищої освіти Тернопільської області.

Про ваше рішення просимо інформувати Інститут модернізації суспільства на e-mail imsua.office@gmail.com

Володимир Брославський,
голова ГО "Інститут модернізації суспільства"